start: end:
Sat 3/31/2017 - Tue 10/30/2017

(Dráteníkův rok)

Telč - museum (Telč)

Sat 3/31/2017 - Sun 12/30/2017

(Výstava z filmu Pyšná princezna)

Telč - chateau (Telč)

Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017

(Výtvarný plenér U3V)

Radnice (Telč)

Sat 10/21/2017 17:00

(Tři na lavičce)

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

Sat 10/21/2017 6:00 - 15:00
Sun 10/22/2017 6:00 - 15:00
Sun 10/22/2017 16:00

(O cestě zemí Inků)

Orlovna (Telč)

Mon 10/23/2017 15:00

(Splněný sen aneb Jambo, Karibu Kenya)

Centre of Masaryk university (Telč)

Tue 10/24/2017 17:00

(Kytarový koncert)

National Heritage Institute - Regional Office in Telc (Telč)

Tue 10/24/2017 17:00

(Nablízko - Cesta do záhu(d)by)

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

Wed 10/24/2017 - Thu 10/25/2017

(Stopy polských rodů v ČR)

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

Wed 10/25/2017 15:00
Sat 10/28/2017 6:00 - 15:00
Sat 10/28/2017 7:00 - 14:00

(Farmářské trhy)

náměstí Zachariáše z Hradce (Telč)

Sun 10/29/2017 14:30
Tue 10/31/2017 16:30
Thu 11/1/2017 - Sun 11/25/2017
Mon 10/23/2017 14:00 - 16:00
Thu 11/2/2017 15:00 - 17:00

(Jak být dobrým rodičem II.)

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

Fri 11/2/2017 - Wed 2/27/2018

(Krása ornamentu)

Centre of Masaryk university (Telč)

Thu 11/2/2017 16:40
Fri 11/3/2017 8:45

(Ideální podoba řádového domu)

National Heritage Institute - Regional Office in Telc (Telč)

Sat 11/4/2017 5:00 - 17:00
Sat 10/21/2017 18:00 - 20:00
Sat 11/4/2017 19:00 - 21:00

(Taneční večery salsy)

Orlovna (Telč)

Sun 11/5/2017 5:30
Wed 11/8/2017 17:00

(Smrt TGM a jeho kult)

Centre of Masaryk university (Telč)

Thu 11/9/2017 18:00

(Koncert Jaromíra Zámečníka)

National Heritage Institute - Regional Office in Telc (Telč)

Sat 11/11/2017 18:00

(Poker bez esa)

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

Tue 11/14/2017 16:00
Wed 11/15/2017 16:00

(Cesty za poznáním)

Centre of Masaryk university (Telč)

Wed 11/22/2017 14:00

(Adventní setkání)

Centre of Masaryk university (Telč)

Sat 11/25/2017 15:00

(Měsíc v Jihovýchodní Asii)

Centre of Masaryk university (Telč)

Sun 11/25/2017 - Wed 11/28/2017

(Mikulášská výstava perníčků)

Senior's club (Telč)

Mon 11/27/2017 16:00
Mon 11/27/2017 16:30
Tue 11/28/2017 12:00
Fri 12/1/2017 12:00 - 16:00

(Mikuláš v Telči)

náměstí Zachariáše z Hradce (Telč)

Sat 12/2/2017 12:00 - 16:00

(Adventní jarmark Sdílení)

Telč - chateau (Telč)

Sun 12/3/2017 16:00

(1. adventní koncert - PS Santini Telč)

Church of the Holy Name of Jesus (Telč)

Sun 12/10/2017 16:00

(2. adventní koncert)

Church of the Holy Name of Jesus (Telč)

Wed 12/13/2017 17:00

(Betlémy)

National Heritage Institute - Regional Office in Telc (Telč)

Fri 12/15/2017 13:00 - 16:00
Sat 12/16/2017 7:00 - 16:00
Sun 12/17/2017 7:00 - 16:00
Sat 12/16/2017 16:00
Sat 12/16/2017 17:15
Sun 12/17/2017 13:00
Sun 12/17/2017 14:00

(Živý betlém)

Telč - chateau (Telč)

Sun 12/17/2017 16:00

(3. adventní koncert)

Church of the Holy Name of Jesus (Telč)

Sun 12/24/2017 13:00

(Pěvecký sbor Santini)

Telč Senior's Home (Telč)

Mon 1/1/2018 14:00

(Vánoční koncert Santini Telč)

Church of the Holy Name of Jesus (Telč)

Mon 1/1/2018 15:30

(Novoroční přípitek a ohňostroj)

náměstí Zachariáše z Hradce (Telč)


Events

(Dráteníkův rok)

Telč - museum (Telč)

Sat 3/31/2017 - Tue 10/30/2017

(Výstava z filmu Pyšná princezna)

Telč - chateau (Telč)

Sat 3/31/2017 - Sun 12/30/2017

(Výtvarný plenér U3V)

Radnice (Telč)

Mon 10/1/2017 - Tue 10/30/2017

(Tři na lavičce)

Panský dvůr Tourist and Information Centre (Telč)

Sat 10/21/2017 17:00

(Podzimní výstava zahrádkářů)

Telč

Sat 10/21/2017 6:00 - 15:00
Sun 10/22/2017 6:00 - 15:00


Tip for a trip

Steam mill

Steam mill

Remains of a massive old mill, the existence of which was first documented in writing in 1533. In 1825...